Špecializovaná služba pre otváranie dverí

Byť vymknutý pred dverami, bez kľúčov je nepríjemná situácia, ktorá sa občas stane každému. V takýchto prípadoch je vhodné obrátiť sa na profesionálneho zámočníka, ako odborníci máme potrebné znalosti a nástroje na otváranie dverí s čo najmenším poškodením. Poskytujeme efektívne a spoľahlivé riešenie, a po otvorení dvere vrátime do pôvodného stavu.

Dôkladný prístup a odbornosť

Pri otváraní zamknutých dverí kľúčová služba Mirtan, dbá na každý detail. Máme odborné znalosti týkajúce sa rôznych typov dverí, zámkov a vložiek. Otvárame aj bezpečnostné dvere, ktoré často nemajú viditeľnú vložku. Poskytneme vám spoľahlivé riešenie s minimálnym impaktom a s cieľom dostať vás čo najskôr naspäť domov.

Ako otvárame zamknuté dvere

Prístup k elektrine

Pri otváraní zamknutých dverí je potrebný prístup k elektrine. Preto vás prosíme na urýchlenie celého procesu aby ste skúsili zabezpečiť elektrinu, napríklad, od susedov alebo zo spoločných stupačiek.

Potrebné povolenie a doklady

Ako profesionálni zámočníci, vyžadujeme doklad o povolení na vstup do objektu. Môže to byť trvalý pobyt uvedený v občianskom preukaze alebo vyžadujeme asistenciu od polície, ktorá potvrdí vaše právo na prístup. Toto opatrenie zabezpečuje, že dvere budú otvorené iba majiteľom alebo oprávnenými osobami.

Náklady na otvorenie zamknutých dverí

Celková cena otvorenia zamknutých dverí zahŕňa nielen službu zámočníka, ale aj náklady na materiál, ktorý sa pri otváraní použije. To zahŕňa vložku a kovanie dverí. Pri niektorých typoch dverí, ako sú plastové dvere (eurodvere), môže byť otváranie zložitejšie a náhradné súčiastky sú ťažšie dostupné. Otváranie plastových eurodverí je zvyčajne nákladnejšie.